Pvpserverler.forumotion.com - Online Games ve Paylaşım Forumu

Mt2,mtn2,knight,KO,Sro,Silkroad,Wr,Hack,Warrock,Cs,Counter Strike,1299,Koxp,Hile,Multihack,Oto,Yang,Exp,knight online pvpserver,silkroad pvp,private serverler,Vps Serverler,Hamachi,Char Soyma,Oyun,FPS,RPG,Simülasyon,Serial,Şifre,Yama,Trainer,İpucu,Anlatım
 
AnasayfaSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Cerberus qörevi (detayLı)

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hıyarlı Baba
Usta Üye
Usta Üye
avatar

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 707
Rep Puanı Rep Puanı : 86637
Rep Gücü Rep Gücü : 46
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 18/06/10

MesajKonu: Cerberus qörevi (detayLı)   Çarş. Haz. 30, 2010 6:45 pm

Cerberus Quest, 3 bölümden oluşan bir görev serisidir.Bütün detaylarıyla Cerberus Quest görev serilerini ve öncesinde yapmanız gereken görevleri tek tek açıklayacağım. İlk görevden başlıyoruz :

Stable Purification : Bu görev, İstanbul’un kuzey doğusunda, dağdaki fenerin yanında duran Sunset Witch’den alınıyor. Bu görevi yapabilmeniz için 5 adet Holy Water (kutsal su) gerekiyor ve öncelikle yapmanız gereken bu Holy Water’ları elde etmek. Stable Purification görevini Sunset Witch’ten alın ve şimdilik bir kenarda dursun. Görevi aldıktan sonra İstanbul’un doğusundaki Ayasofya camisinin önünde duran Gabriel’e gidin ve konuşun.

Looking For Holy Water 1 : Gabriel size verdiği şapkayı Guild Master Ubertino’ya ulaştırmanızı istiyor. Ubertino’yu İstanbul’un güney batısındaki gladyatör arenasının (Kolezyum) karşısında bulabilirsiniz.
Ödül : 250 sp

Looking For Holy Water 2 : Ubertino bizden 30 Horns of Geneto (Geneto’nun boynuzu) istiyor. Bu itemleri Dow Genetos yaratıklarından düşüreceğiz. Bu yaratıkları İstanbul’un batı kapısından çıkıp dümdüz ilerleyerek en batıda, şelalenin karşısında bulabilirsiniz. 30 Horns of Geneto topladıktan sonra İstanbul’a geri dönüp Ubertino ile konuşun. Size gerekli olan Holy Water’ları verecek.
Ödül : 19500 exp , 7500 sp

Stable Purification : Şimdi bu görevi tamamlayabiliriz.Yine İstanbul’un batı kapısından çıkın. Düz ilerleyin köprüye gelmeden karşınızda birkaç ahır görmeniz lazım. Stable Guard isimli yaratıklar bu ahırların etrafında dolaşıyor. Üzerlerinde sarı görev işareti bulunan yaratıklar. Stable Guard’lardan 10 adet öldürün. Ardından 3 ahırdan birinin ön kapısında durun ve Holy Water’lara sağ tıklayın. 5 kere başarılı olduğunuzda görev tamamlanıyor. Eğer başarılı olamazsanız Ubertino’ya gidip yine Holy Water alabilirsiniz. Görevi tamamlayınca Sunset Witch’e giderek görevi teslim edin.
Ödül : 1300 exp, 500 sp , Witch’s Kiss ( 1 saat boyunca hızınızı artıran scroll )

Stable’s Secret 1 : Bu görev de Sunset Witch’den alınıyor. Görevin amacı Desperado Hill’s in dışında bulunan Kiklopes yaratıklarından 40 adet Kiklopes’s Eyes (Kiklopes’in gözü) itemlerini düşürmek. Desperado Hills’e haritadan bakarak kolayca ulaşabilirsiniz. İtemleri toplayın ve Sunset Witch’e geri dönün.
Ödül : 28000 exp, 10000 sp, 10000 gold

Stable’s Secret 2 : Bu görevi de Sunset Witch’den alıyoruz. Cadının bize verdiği ilacı kullanıp Dow Genema’yı ele geçireceğiz. Dow Genema yaratıklarını Dow Genetos’ların olduğu yerde bulabilirsiniz. Yaratığı ele geçirmek için yaratığa tıklayın ve ardından cadının verdiği ilaca sağ tıklayın. Yaratık bundan sonra sizi takip edecek. Sunset Witch’e gidin ve yaratığı teslim edin. 20 dakika süreniz var.
Ödül : 5100 exp, 1800 sp , Scroll of Str (Str +5) yada Scroll of Int (int +5)

Ares’ Spear : Görevi Sunset Witch’den alıyoruz.. Amacımız Brontes yaratıkları keserek 1 adet Ares Spear düşürmek ve bunu cadıya teslim etmek. Brontes yaratıklarını Desperado Hill’s in dışında güney tarafında bulabilirsiniz.
Ödül : Tracer’s Valor Scroll ( 1 saat boyunca %20 damage absorbe eder )

Evading Tracer 1 : Görevi Sunset Witch’den alıyoruz. Amacımız Aduna Ladon yaratıklarından 50 adet Scales of Aduna Ladon (Aduna ladon derisi) düşürmek. Aduna Ladon yaratıklarını İstanbul’un güneyinde bolca bulabilirsiniz. İtemleri toplayıp Sunset Witch’e götürün.
Ödül : 4100 exp, 12500 sp, 14000 gold

Evading Tracer 2 : Görevi Sunset Witch’den alıyoruz. Bir önceki görevde topladığımız derileri cadı kutu yapmış ve Blacksmith Balbardo’ya götürmemizi istiyor. Balbardo’yu İstanbul şehir merkezinde bulabilirsiniz.
Ödül : Termination of Tracing Scroll ( 1 saat oyunca hit rate %20 yükselir )

Capturing Cimos Ladon 1 :Görevi Sunset Witch’den alıyoruz ve amacımız Hunter Association’ da duran Adria ile konuşmak. Gidin Adria ile konuşun.
Ödül : 750 sp

Capturing Cimos Ladon 2 : Görevi Adria’dan alıyoruz. Amacımız Polypemos yaratıklarından 40 adet Powder of Wind ( Rüzgar tozu ) düşürmek. Polypemos yaratıklarını Desperado Hills’in içinde bulabilirsiniz. İtemleri toplayın ve Adria’ya götürün.
Ödül : 35000 exp , 10000 sp

Capturing Cimos Ladon 3 : Görevi Adria’dan alıyoruz. Bir önceki görevde topladığımız rüzgar tozlarını Adria tütsü haline getirmiş ve cadıya ulaştırmamızı istiyor. Sunset Witch’e gidin ve emaneti ona verin.
Ödül : 750 sp

Capturing Cimos Ladon 4 : Görevi tütsüyü teslim ettiğimiz Sunset Witch’den alıyoruz. Aynı tütsüyü bize geri veriyor ve Cimos Ladon’u yakalamamızı istiyor. Söylediğine göre tütsü yaratığı ipnoz edip kontrolün altına aldıracakmış. Cimos Ladon yaratığına gidin ve bir kez tıklayın ardından tütsüye sağ tıklayın ve yaratık emrimizde. Yaratığı Sunset Witch’e götürün. 20 dakika süreniz var.
Ödül : 8500 exp, 2100 sp

Capturing Nemea’s Lion 1 :Görev Sunset Witch’den alınıyor. Bizden Adventurer Demetri ile konuşmamızı istiyor. Gidip konuşalım. Adventurer Demetri, şehir merkezinde bankanın yanında duruyor.
Ödül : 750 sp

Capturing Nemea’s Lion 2 : Görevi Adventurer Demetri’den alıyoruz. Tuzak hazırlayabilmesi için bizden 20 Cimos Ladon derisi istiyor. Cimos Ladon yaratıkları keserek 20 tane itemi toplayın ve Adventurer Demetri’ye götürün.
Ödül : 47000 exp, 12500 sp

Capturing Nemea’s Lion 3 : Görev Adventurer Demetri’den alınıyor. Bilin bakalım şimdi ne olacak ? Demetri’nin verdiği tuzağı Sunset Witch’e götüreceğiz. O da bir sonraki görevde tuzağı bize geri verecek ve yakala getir diyecek ben biliyorum boşuna hamallık yapacaz yine.
Ödül : 750 sp

Capturing Nemea’s Lion 4 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. Demetri’nin verdiği tuzağı bize geri vererek Nemea’s Lion’u yakalamamızı istiyor. Haydi gidip yakalayalım. Nemea’s Lion yaratıklarını Jupiter Temple yakınlarında bulabilirsiniz. Yalnız bu tuzak görevleri biraz can sıkıcı olabiliyor. İlk denemede başaramayabilirsiniz. Cadının verdiği tuzaklara sağ tıklayarak aslanların bol olduğu bölgede açın. Bir aslan tuzağın üstüne geldiği zaman yakalanıyor. Yakalayınca Sunset Witch’e götürün.
Ödül : 8500 exp, 2100 sp , Scroll of Gender ( 3 dereceye kadar giysileri kadınsa erkek, erkekse kadına dönüştürebilirsiniz)

Capturing Seirenes 1 : Görevi Sunset Witch’den alıyoruz ve görevi almayla bizi General Ratchel’e yollaması bir oluyor. General Ratchel’i atçının ilerisindeki Military Camp’ın önünde bulabilirsiniz.
Ödül : 750 sp

Capturing Seirenes 2 : Görev Ratchel’den alınıyor. Bu görevdeki amacımız Nemea’s Lion’lardan Harp çıkana kadar kesmek. İtemi aldığınız zaman Ratchel’e dönüp itemi verin.
Ödül : 40000 exp, 10000 sp, 12600 gold

Capturing Seirenes 3 : görev de Ratchel’den alınıyor. Bir önceki görevden aldığımız Harp’ı Sunset Witch’e götürmemiz isteniyor. Yine hamallık yapacağız anlayacağınız.
Ödül : 750 sp

Capturing Seirenes 4 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. Bir önceki görevde cadıya verdiğimiz harpı bize geri veriyor ve bununla Seirenes yakalamamızı istiyor. Seirenes yaratıklarını İstanbul haritasının en güneyinde, sahilde bulabilirsiniz. Seirenes yaratığına tıklayın ve ardından harpa sağ tıklayın. Seirenes kontrolünüz altına girecek. Yaratığı Sunset Witch’e götürün . 20 dakika süreniz var.
Ödül : 9500 exp, 2300 sp, Witch’s Bless Scroll ( Mana yenileme oranı 1 saat boyunca %500 artar)

Hunting Seirenes :bu Cerberus questlerden önceki son görevimiz. Görev Sunset Witch’den alınıyor. 100 Seirenes öldürüp Sunset Witch’e geri dönün.
Ödül : 21000 exp, 5000 sp, 6500 gold

CERBERUS 1 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. Serimizin ilk görevinde amacımız ilk olarak Golden Apple Tree’ye gitmek. Haritanıza bakın.Çok uzaktan bile kolaylıkla fark edebilirsiniz. Büyük bir ağaç ve meyveleri parlak ışık saçıyor. Ağacın altına geldiğinizde cadının bize verdiği makaslara sağ tıklıyoruz. Makaslar ya hiçbirşey olmadan kaybolacak yada size elma olarak geri dönecek. Bütün makasları kullanın ve elmaları elde edin. Bu elmalara da sağ tıklayınca Small Ladon yaratıkları hemen yanınızda belirecek. Tek tek bu işlemi uygulayıp Small Ladon yaratıklarını öldürün.Yaratıklardan Bloody Crystal itemi düşecek. İşte bu görevdeki asıl amacımız bunlardan 20 tane toplamak. Ama ağacın yanına ilk gidişinizde makasların, dolayısıyla elmaların yeterli olmadığını göreceksiniz. Çünkü her kestiğiniz Small Ladon yaratığı item düşürmeyebiliyor. 20 adet Bloody Crystal topladıktan sonra cadıya yani Sunset Witch’e gidip bunları teslim edin.
Ödül : 11400 exp, 2500 sp

CERBERUS 2 : Görev Sunset Witch’den alınıyor. İkinci görevdeki amacımız, Selene’s Lion yaratıklarından keserek 40 adet Mane of Darkness (Karanlığın Yelesi) itemi düşürmek. Selene’s Lion yaratıklarını Jupiter Temple’ın içinde, dışında, etrafında, çevresinde bulabilirsiniz. İtemleri toplayıp Sunset Witch’e teslim edin.
Ödül : 60000 exp, 13400 sp

CERBERUS 3 :Görev Sunset Witch’den alınıyor. Görünüşe göre acemi cadımız ilk 2 görevden elde ettiğimiz itemleri kazanında kaynatıp bize gerekli olan anahtarı yapmış. Şimdi bu anahtarı bize veriyor Cerberus’u çağırabilmemiz için. Bu görevi alabilmeniz için item / exp auto share party de olmanız ve party başkanı siz olmanız gerekiyor. Görevi aldıktan sonra şehre uğrayın ve bolca universal pill alın. Nedenini Cerberus ile karşılaşınca daha iyi anlarsınız. Şimdi Jupiter Temple’a gidin. Cadının size vermiş olduğu anahtara sağ tıklayın. Bundan sonra siz ve partydeki arkadaşlarınızdan bazıları sizle birlikte özel bölgeye ışınlanacak. Sizinle birlikte sadece Cerberus 3 görevini almış veya bitirmiş olanlar ışınlanabilir. Geriye kalanlar başlarını öne eğip İstanbul’a doğru yol alabilir. Kısa bir yükleme ekranından sonra bir de bakıyoruz ki yağmur yağmaya başlıyor ve Cerberus tüm haşmetiyle karşımızda. Böyle karizmatik bir düşmanla yağmur altında savaşmak eğlenceli olacak doğrusu.20 dakika içinde öldürmeniz gerekiyor yoksa görev başarısız olur.

Ödül : 28300 exp, Clamor of Peace Scroll ( 2 saat boyunca % 20 damage absorb eder )


Olum Sen Gerizekalı Mısın?

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hıyarlı Baba
Usta Üye
Usta Üye
avatar

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 707
Rep Puanı Rep Puanı : 86637
Rep Gücü Rep Gücü : 46
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 18/06/10

MesajKonu: Geri: Cerberus qörevi (detayLı)   Çarş. Haz. 30, 2010 6:45 pm

bu görevi sadece cerbeyi kesmek için yabıcaksanız yabın (yüksek lwl ler için) ama werdiği scrollar içinse denemeyin derim pek güzel şey yok


Olum Sen Gerizekalı Mısın?

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Cerberus qörevi (detayLı)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Pvpserverler.forumotion.com - Online Games ve Paylaşım Forumu :: Online Oyunlar :: Silkroad Online-
Buraya geçin: